Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Aleksandar Pesic

  • Anëtarësuar nga: 17/01/2020

Përshkrimi

ad576fb1b2c7-1920x1080

€16,900

VW Golf 7 GTD

Golf 7 GTD në gjendje të përsosur pa ndonjë dëmtim ose investim. Motori dhe kuti ingranazhi në gjendje të përsosur, kuti ingranazhi automatik DSG. maksimal […]

2244 total views, 0 today