Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Almir Aliti

Përshkrimi

20180125_164900

€1

Shiten Maqinat per Ballansimin e gumave te kerrev dhe Kamionav dhe Lifti

Shes maqinat per ndrrimin de ballansimin e Gomave te veturave dhe kamionave ,shesim dhe goma te kerrev dhe Kamionave ,shesim dhe Liftin ,dhe maqinen per […]

1168 total views, 0 today