Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ardian.Qerimi

  • Anëtarësuar nga: 04/03/2019

Përshkrimi

20200528_153919

€0

Shiten Distancerat dhe spirale te shkurta per Audi a4

Shes spiralet te shkurta s line si dhe distancerat. Cmimi sipas marrveshjes

1325 total views, 0 today

20190717_100136

€1

Shes fellne me goma 205/55 R16 M+S

Shes fellnet 16 te audis jan origjinal ne gjendje perfekte poashtu edhe gomat jan shum pak te perdorura. Per me shum info na kontaktoni

769 total views, 0 today

20190304_105134

€0

Renault traffic

Shes kombin Renault traffic viti 2008. 2.5 motori 107kw. Eshte ne gjendje perfekte ka regjistrim.

695 total views, 1 today

20190304_105235

€0

Shiten gomat per kamion

Shiten gomat per kamion 9.00 R20. Per me shum informata na kontaktoni. Cmimi sipas marreveshjes.

775 total views, 0 today

20190304_105225

€0

Shiten gumat me fellne

Shiten gumat me fellne madhesia 225/40 R18. Cmimi sipas marreveshjes

764 total views, 0 today