Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ardian Qerimi

  • Anëtarësuar nga: 05/09/2018

Përshkrimi

69964338_2318505911598357_4431797957548834816_n

€0

Ford Focus 1.6 diesel, 85kw URGJENT

Shitet ford focus 1.6     eshte ne gjendje shum te mir. Punon shum mir nuk ka gervishtje i rujtem shum mir. SHITET URGJENT te interesuarit […]

526 total views, 1 today

43505776_318692768863279_1987491546378797056_n

€0

Golf IV 1.9 TDI

Shes golf 4 1.9 TDI me dy te kuqe.Ka 96KW dhe eshte ne gjendje shum te mire.

876 total views, 1 today

40956273_286277522102430_8370660499901120512_n

€0

BMW X3

BMW X3 2.0  

1704 total views, 0 today

40960938_475114502981858_9028501321866543104_n

€0

Ford Focus TDCI

Ford Focus 1.6 TDCI 2008  

665 total views, 0 today