Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ardiannnn

  • Anëtarësuar nga: 08/02/2019

Përshkrimi

68155983

€150

Samsung m20

Telefoni eshte i ri me paket , vetem 2 jav i perdorur . Viberi +38649640743

627 total views, 0 today

0489717D-7900-4CEE-8622-E7472A9D88AD

€180

Iphone 6s CE 64GIGA

Telefoni ne gjendje perfekte shum i rujtun , vjen me adapter , fatroll dhe ndegjuse . Viber +38649640743

946 total views, 0 today