Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Armend Shaqiri

  • Anëtarësuar nga: 02/06/2019

Përshkrimi

IMG-0159977c19ae18255f486321c1563db1-V

€2,800

Opel astra 1.7 cdti

Opel astra 1.7 cdti Viti prodhimit 2006 Km 252… I ardhun prej Gjermanije Servisin e madh dhe te vogel e ka t krym 2 qelsa […]

1373 total views, 0 today

IMG-f9502a78d81daabfa77c59b92d208b8e-V

€35

Opel zafira

Opel zafira 1.9 cdti Viti 2006 Marshi 6 shpejtsi 7 ulse Ulse me nxemje 2 par guma ( dimer, ver) 2 qelsa E ka t […]

1028 total views, 0 today