Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Art Destani

  • Anëtarësuar nga: 05/01/2020

Përshkrimi

7B3CD0E4-E7DB-468E-B1FA-5B54F673889A

€320

iPhone 8

Në shitje iPhone 8 64GB White.Telefoni është në gjendje të shkëlqyer nuk ka asnjë grithë.Vjen me paisje dhe me një fatroll silikoni.Çmimi 320€ i diskutueshëm.Mund […]

749 total views, 1 today