Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Artii

  • Anëtarësuar nga: 18/05/2019

Përshkrimi

Screenshot_20200116-192207_WhatsApp[1]

€46,000

#BANESA 67 m2 netto NE SHITJE FUSHEKOSOVE

Shitet  banesa 67 m2 netto ne katin 5 ne FusheKosove tek ndertesat e Tregtis, Banesa eshte e gatshme per banim , e mobiluar. Kompleksi Apollonia […]

1038 total views, 1 today

908566-500x375

€3,500

Shitet Citroen C4 1.6 HDi

Kontaktoni ne Viber Cmimi sipas marveshjes. Dritat Xenon Adaptive.(kthehen me rrotat ne kthesa) Full SERVIS me liber. Goma te Veres dhe Dimrit. Sensora para dhe […]

754 total views, 1 today