Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth astrit12

  • Anëtarësuar nga: 28/09/2017

Përshkrimi

WhatsApp Image 2019-02-02 at 22.53.20 (2)

€1

Pasqyra me led & Tavolina

Pasqyra per banjo me led , pasqyra me led dhe toch, tavolina druri me xham te dizajnuar, modele te ndryshme , cmimi sipas marveshjes, gjendemi […]

3644 total views, 0 today

IMG_3185

€120

Tavolina me dizajn

Tavolina me xham te dizajnuar, 60x100x50 pesha 14 kg viber +381631579171

1594 total views, 0 today

IMG_2899

€3,300

Shitet GOLF 4

Golf 4 TDI (DI) 74KW elektronik (pa boshpumt) 4 goma te dimrit , tempomat etj,

993 total views, 0 today