Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Bejtullahavdiji

  • Anëtarësuar nga: 23/02/2019

Përshkrimi

CD69C86B-A2CD-4036-996E-D6214281F5E2

€1

Shes Makin per kaffe

Shes makinen per kaffe Makina eshte funksionale

688 total views, 0 today

FCFF7F32-E1B4-4F98-8277-2646FB42BD2E

€1

Shes Traktorin IMT 539

Shes Traktorin me rimorkio dhe paisje tjera per bujqesi . Traktori eshte ne gjendje te rregullt Çmimi sipas marrveshjes

969 total views, 0 today