Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Bejtullahavdiji

  • Anëtarësuar nga: 23/02/2019

Përshkrimi

IMG-20230924-WA0006

€200

Karrige per Frizer

Shitet karriga per Frizer , karriga eshte e perderur por funksionale . Cmimi eshte 200 € Gjindemi ne Ternoc +381 63 8450184

317 total views, 5 today

CD69C86B-A2CD-4036-996E-D6214281F5E2

€1

Shes Makin per kaffe

Shes makinen per kaffe Makina eshte funksionale

849 total views, 8 today

FCFF7F32-E1B4-4F98-8277-2646FB42BD2E

€1

Shes Traktorin IMT 539

Shes Traktorin me rimorkio dhe paisje tjera per bujqesi . Traktori eshte ne gjendje te rregullt Çmimi sipas marrveshjes

1208 total views, 2 today