Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Besartrahovica

  • Anëtarësuar nga: 22/10/2023

Përshkrimi

IMG_3788

€140,000

Shtepija,Yrti dhe dyqanat / ose vec yrti pa shtepi (650m2) 45.000€ ne Rahov...

Shtepija,Yrti dhe dyqanat / ose vec yrti pa shtepi (650m2) 45.000€ ne Rahovicë ~1400m2 | per interes shkrujani ne email besart_2013@hotmail.com ose ne facebook „Besart […]

114 total views, 0 today