Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Besnikkadriu

  • Anëtarësuar nga: 20/02/2021

Përshkrimi

€0

SHITET SHTËPIA , RRUGA 15 NËNTORI

SHITET SHTËPIA NË QENDËR TË PRESHEVËS – Gjendet në rrugën kryesore “15 NËNTORI” – Për më shumë informata na kontaktoni në numrin e telefonit: +381 […]

110 total views, 1 today

IMG-fedfa71362f7a79ad5691c049c444d60-V

€3,100

Shes Passat b5.5

Shitet Passat b5.5 Makina eshte ne gjendje te rregullt motorri punon shume mire te gjitha sherbimet jane bere ne kohe ,motorri eshte tiptok gomat jane […]

112 total views, 2 today

received_297709308365564

€200

Shitet Shtēpia

Shitet Shtëpia 3 Katëshe 450 m2 dhe Oborri 160 m2 Shtëpia gjendet ne Presheve rruga “15 Nentori” Për çdo info. Tel: +381631568885 Viber: +38345202822

795 total views, 0 today