Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Bliniii

  • Anëtarësuar nga: 25/11/2017

Përshkrimi

IMG-ed4ac5705deb7b853e41c6797c447a77-V

€1

Shitet passati b5.5 1.9 diesel 96kw 6 berzina

Shitet vetura passat b5.5 1.9 diesel 2001 highline 96kw 6shpejtesi 24500km. vetura i ka te kryera te gjitha serviset dhe eshte ne gjendje perfekte.regjistrim ka […]

1774 total views, 0 today