Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth damio1982

  • Anëtarësuar nga: 14/06/2022

Përshkrimi

20220908_163655

€1

Shitet frizhideri Gorenje

shitet frizhider i perdorur punon mire pa as nje defekt mujteni vet mu bind ce ftoft mire ne gjendje te shkelqyshem

879 total views, 3 today

da-li-mogu-da-kupim-stan-za-vreme-vanrednog-stanja

€1

Shitet Shtepia me qmimin e volitshme!

Shitet shtepia ne rrugen IVO LOLA RIBAR Nr.2 ne Preshev.Shtepia osht e legalizume dhe me te gjitha dokumentat dhe osht e urbanizuar.Informatat ne numer e […]

306 total views, 0 today