Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth dardan107

  • Anëtarësuar nga: 01/03/2017

Përshkrimi

received_1079219755555688

€100

Shes playstation 3

Shes playstation 3 me 2 joystick dhe me lojrat ne foto pervec gta 5 per 100€ .Kontaktoni ne +381628569515

1061 total views, 1 today

received_1079431242201206

€30

Shes oren smart

Shes oren smart ne gjendje te rregullt. Kontaktoni ne +381628569515

1116 total views, 0 today

GTAV-PC

€20

Shes GTA 5 per playstation 3

Shes Gta 5 per playstation 3.CD eshte ne gjendje te rregullt. Kontaktoni ne telefon +381628569515

1104 total views, 1 today

received_1079431242201206

€35

Shitet ora Smart

Shes oren Smart ne gjendje perfkete,eshte i ri. Per me shume kontaktoni +381628569515

839 total views, 1 today

received_1079219755555688

€140

Shes playstation 3

Shes Playstation 3 ne gjendje te rregullt. Me 2 joysticka poashtu posedon lojerat GTA 4, GTA 5, BLUR .. Per me shume kontaktoni ne +381628569515

632 total views, 1 today