Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Eaglegjenti

  • Anëtarësuar nga: 20/01/2022

Përshkrimi

IMG-20220117-WA0004

€280

SHITET SAMSUNG GALAXY S10E

Shitet Telefoni Samsung Galaxy S10e ne gjendje perfekte shum pak i perdorur 128GB /6 Ram Me telefon vin 3 mbrojtse dhe adapteri Cmimi 280€ Nr […]

512 total views, 0 today