Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Enis Rrudhani

  • Anëtarësuar nga: 05/08/2019

Përshkrimi

babysitter

€600

kerkoj kujdestare per femije

Kerkojm kujdestare (Femer mosha nga 20-45 ) per femije ( dy Djem 7vjec dhe 5vjec) Qmimi eshte 600 chf plus rruga dy drejtimshe kush ka […]

929 total views, 2 today