Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Fatgzim Sadiku

  • Anëtarësuar nga: 07/09/2019

Përshkrimi

B7A168A5-C41D-4F96-AB20-24ACF037BF8B

€0

Play station 3

Shitet play station 3 Punon shum mir dhe vie me 2 gjojstik + lojerat GTA V,Pes 2010,Fifa 13,Fifa street,Uncharted 2,Killzone3 Çmimi sipas marreveshjes

698 total views, 0 today