Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth ingagim

  • Anëtarësuar nga: 18/08/2021

Përshkrimi

FB_IMG_1652962059927

€4,200

Shitet Shkoda Oktavia 1.9 2008 4×4

Shitet skoda octavia 1.9 viti 2008 77kw 4×4 6 shpejtësi, i ardhur nga zvicrra regjistrimi par deri më 05.09.2022, te kryera servisin e madh dhe […]

161 total views, 1 today

20210822_165115

€1,350

shitet Opell Zafira 2.0

Shitet Opell Zafira 2.0 viti 2002 çmimi sipas marrveshjes mob.0631541692

856 total views, 1 today