Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Koperrnica

  • Anëtarësuar nga: 22/01/2019

Përshkrimi

20181203_161047

€2,500

Shes peugeot 307

Shes peugeot 307 e sapo ardhur nga ch dhe e sapo doganuar dhe regjistruar. Vetura eshte ne gjendje te regullt, eshte 2.o diesel.

638 total views, 0 today