Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Kujtim Osaj

  • Anëtarësuar nga: 17/08/2019

Përshkrimi

20190817_125637

€1,500

Kerkoj puntor per ne gjermani saldus.mekanik

Kerkoj saldus dhe mekanik per te punuar ne gjermani. Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e lartcekur Me nje cv dhe foto ne vajbet flm

1786 total views, 1 today