Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Lirimua

  • Anëtarësuar nga: 04/05/2018

Përshkrimi

09AE09AD-39FF-42C2-9D9A-62AE3C319C85

€2,200

Passat B5.5

📌 Shitet Passat B5.5 1.9 TDI AUTOMATIK/ TIPTRONIK Viti: 2001 270xxx km 3 Çelesa 📌 Çmimi: 2200€ Per me shume info kontaktoni +381638269528

346 total views, 0 today

4B5D4503-85E5-41E3-B838-54777A72B370

€5,200

Bmw 520d e61

📌 Shitet BMW 520d e61 AUTOMATIK/TIPTRONIK Vetura është e ardhur nga Austria Viti : 2006 ✅ Fuqia : 120/163 (kw/ps) ✅ 181195 kilometra të garantuara […]

664 total views, 0 today

55E5B9C6-1A84-46CA-A8F4-9861DED73BA4

€2,000

BMW 320d

Shitet Bmw 320d 100kw viti 2000 Regjistrim deri 18.12.2021 Çmimi 2000€ Tel: +381638269528

886 total views, 0 today

D5E161BB-23EC-4B1D-9866-76CF9DD3D2E2

€2,000

Peugeot 206cc

📌 Peugeot 206cc Viti: 2005 ✅ Fuqia: 80/109 (kw/ps) ✅ 163117 kilometra te garantuara ✅ Gjendja perfekte ✅ Ne emer te bleresit ✅ 📌 Çmimi: […]

570 total views, 0 today

D157AFC4-C9A2-44FD-AF5A-AD09C7C2093E

€120

Fellga per BMW R16

Shiten Fellga per BMW 205/55 R16, shume te ruajtura dhe pa asnje grithe, per me shume info kontaktoni +381638269528

413 total views, 0 today

CC33459A-6708-44A9-B5E2-81E3241CD289

€140

Fellga per Audi R17

Shiten Fellga per Audi 205/40 R17 Per me shume info kontaktoni +381638269528 Çmimi i diskutushem

644 total views, 0 today