Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth loriklimani_

  • Anëtarësuar nga: 25/09/2018

Përshkrimi

IMG_2234

€0

laptop ACER

Laptopi eshte ne gjendje te rregullt,eshte i ardhur nga Zvicra. Posedon:Widows 10, office 2016, Sublime text 3,  Visual Studio, PhotoShop CS6 dhe disa programe tjera. […]

751 total views, 0 today

POLICE_1

€220

Ore POLICE MANWATCH

ne gjendje te rregullt.

1002 total views, 1 today