Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Loriklimaniii

  • Anëtarësuar nga: 24/04/2019

Përshkrimi

5CEE9202-D934-43BC-97DA-82785CEA7B85

€1

Sony Playstation 3 slim

Eshte ne gjendje perfekte ka dy Joysticks i ka te gjitha pajisjet dhe gjithashtu posedon afro 24 videolojra

774 total views, 0 today