Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Mendim salihu

  • Anëtarësuar nga: 10/02/2019

Përshkrimi

20190131_102722

€2,500

Ford fusion 1.4 dtci

Ford fusion 1.4 dtci viti i prodhimit 2004 km 139500 te sakta servisi i madh eshte kryer si dhe i vogli vetura eshte ne gjendje […]

659 total views, 0 today