Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Mherahana

  • Anëtarësuar nga: 17/07/2017

Përshkrimi

IMG-1ac5b49acaa148f9b2f82c91e2995c80-V

€3,000

Omega spidmaster

omega spidmaster e vitit 1969 e rujtne emirmbajtur info viber+wacapp +37744602454

590 total views, 0 today

IMG_20190901_1331438

€800

Girard Perraguix

Girard perraguix i prodhuar per ferrarin i blem ne zvicerr dhe i prodhuar ne zvicerr qmimi i blerjes ka qen ne vitin 2004 __ 6mi […]

604 total views, 0 today

IMG_20190723_2130467

€300

Or origjinale te perdorura pa dokumente

shes disa or origjinale prodhimi zvicrran mekanik +automatik ort jan te perdorura jan origjinale ,ndersa ne marim pergjithsin dhe garantoim per origjinalitet dhe per gjendjen […]

842 total views, 0 today

image-0-02-05-a586a29dea26510915456ccb9f88847b7b8394af8af2dbd1e90735d1e94f085a-V

€1

Or loksoze

shes disa or te kalitetit te lart qmimi me marveshjje ,ort jan te perdorura orgjinale,Nuk posedoi dokumentacion +37744602454 viber

1545 total views, 0 today

IMG_20170717_000713

€1

Or loksoze

or origjinale te kalitetit te lart pa dokumente shiten me marveshje

1212 total views, 2 today