Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Presheva123

  • Anëtarësuar nga: 21/01/2019

Përshkrimi

E9BEF300-443D-41D2-A93B-7B102678316B

€0

Audi A4

Vetura eshte ne gjendje shume te mire. Gjindet ne zvicerr. Cmimi sipas marreveshjes, bej ndrrime dhe me toke.

2377 total views, 1 today

83CE7D2E-3A4C-4A00-A705-1006456BF52C

€5,950

Audi A4

Vetura eshte nga Zvicra dhe eshte e regjistruar ne Preshev per 1 vit.

1691 total views, 0 today