Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Qenan.691989

  • Anëtarësuar nga: 24/01/2023

Përshkrimi

CED922BD-DF9F-40DB-90FE-11E719586830

€180,000

Shitet shtëpia

Shitet shtëpia me mbi 300m2 banimi,me 2 garazhe nën toksore dhe bodrume dhe 2 lokale komerciale. Për me shumë informacione mos hezitoni të me kontaktoni.

69 total views, 0 today