Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Senjur Mumini

  • Anëtarësuar nga: 29/12/2019

Përshkrimi

ea1ee849-876b-450b-9e9e-aed95ad56fef

€150

Tablet Huawei MediaPad T310

Shes Tablet Huawei i perdort si kur i ri vjen mw kuti letra dhe adapter. Ka 16gb rom dhe 2gb ram dhe android 7.0 Pres […]

627 total views, 0 today