Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth ShkelqimSelimi

  • Anëtarësuar nga: 08/09/2017

Përshkrimi

IMG_20210105_105827

€110

Shes Samsung J8 3/32

Shitet Samsung J8, 6 inch, 2 kartela, 8 procesora, 3gb ram, 32gb memorje. 2 Kamera 16mpx, ka fatrolle, ekrani pa gritha.

496 total views, 0 today

IMG_20210105_110017

€120

Shes Samsung A11 3/32 2020

Samsung A11, shum pak i perdorur, i Ri pa shenja perdorimi, vjen ne kuti me adapter dhe kabllo te mbushjes, ka edhe fatroll te gumes. […]

602 total views, 1 today