Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Shuajb

  • Anëtarësuar nga: 15/08/2017

Përshkrimi

72668340_1167106860165727_5168894403732832256_n

€0

BMW 118 diesel

SHitet BMW 118 diesel: viti 2005 90 kw 6 shpejtesi Osht ne gjendje shum te mir. I ardhur prej CH, regjistrimi i pare.

708 total views, 0 today

media-share-0-02-05-157a34384fcfb22b24bb464d49cce6afff3a544ed5558c1108a95adcdc61e73a-a89f250b-6e7e-4ac5-bcd5-d055629d7946

€0

Shitet BMW 523i

Per me shume info na kontaktoni ne tel.

730 total views, 0 today

media-share-0-02-05-2556de3d7c75d5e16bb5d65925204f9d88746554813489f2f9122efb2bf53128-9d693fb2-fa6a-41d8-8127-6ee1730bc956

€35

Stop Llampat per Vw Passat B5.5 Karavan

Shiten  Stopat  per Vw Passat B5.5  vetem per karavan Viti: 2001-2005   Nuk e kan mbrojtesen e jashtme  dhe jane komplet me llampa !   […]

697 total views, 1 today