Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ternoci99

  • Anëtarësuar nga: 13/02/2021

Përshkrimi

57D90ED2-F78D-4747-9EA4-AD569FA7B2E1

€2,200

Mercedes A160

Makina eshte nga Zvicra. Dugana eshte e pagume. Sigurim + Service + Gomat Verore dhe dimrore me alufelga. Kontakti ne zvicer +41767037273

618 total views, 0 today