Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

Llaptop dhe tablet

  • Rruga: Z. Ajdini
  • Lokacioni: Presevo
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Procesor/CPU: Quad-Core
  • Ram Memory: 4GB
  • Postuar: 22/05/2018 9:42 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1526981973338763611571
15269820268363898735071526982048883412836630152698206844951175059515269820962791850171422

Përshkrimi


Llaptop dhe tablet edhe i ardhur nga suedija punon ne gjendje te rregullt osht edhe llaptop edhe tablet qmimi i diskitieshem


1035 total views, 1 today

  

Listing ID: 7375b03e5e5f04f6

Sponsored Links