Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€50

Radio per vetur

  • Rruga: S.tomic
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 21/01/2018 3:13 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180121_153103
20180121_15312020180121_153132

Përshkrimi


Shitet radio me Cd dhe Aux per vetur i pranon te gjitha cd punon shum mir


1210 total views, 1 today

  

Listing ID: 8565a64ae1c742b2

Sponsored Links