Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Dursan

  • Anëtarësuar nga: 27/02/2017

Përshkrimi

breshk

€1,400

Breshk me ndriçim yjesh loder

Breshkë me yje është me të vërtetë dhuratë origjinale për të vegjlit tuaj! Ka 4 melodi të ndryshme një qiell,mur,tavan të ndritshëm me yje,me katër […]

904 total views, 1 today

e

€55

Elektro Morot per Frenin të dorës mbrapa

Përshkrimi : Modeli i automjeteve: VW CC 2011 VW Tiguan 2007 VW Sharan 2010 VW Passat B6 2005 VW Passat B7 2010 VW Passat CC […]

672 total views, 1 today

33924027_1972471769451645_6760920973702070272_n

€1,000

LED Lamp per ndricim 3W.

LED Lamp per ndricim 3W. Me 3 bateri

904 total views, 0 today

tunimmm

€1

Chip Tunning per Diesel dhe Benzin motora

Chip Tunning eshte paisje qe ja rrit fuqin motorit rreth 35% . Kjo paisje vendoset ne OBD-e autonjetit,ne prizen ku diagnostikohet automjeti.Mundesh me heq apo […]

724 total views, 0 today

Testi Ules frenave

€1

Test për matjen e cilësis së vajit të Frenave

Testi i vajit të frenave mat praninë e lagështirës në vajin e frenave – i ri, i papërdorur.Punon në një bateri AAA gjatësia e pajisjes […]

1056 total views, 1 today

111

€65

Univerzal Auto Diagnostifikim Delphi

Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2016.Mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh. Delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: […]

811 total views, 0 today

vcds 2

€1

Auto Diagnostifikim Vag Com 17.8 Ross-Tech vetem VW

Diagnostifikim I verzionit te fundit per VW VCDS 17.8 VW Audi Shkoda Seat.Ka mbi 22.000 gabime qe I njeh,lexon kilometrat e sakta nga ECU e […]

692 total views, 0 today

20170603_183632

€1

shitet Opel Meriva,Mitsubishi,Seat Kordova Vario

Opel Merika 1.8 benzin viti 2004 posedon klim,dogan te paguar i ardhur nga CH. Mitsubishi D1D 1.9dizel viti 2005 i posedojn klimedhe librat e servisit […]

1311 total views, 0 today

17800223_1501185903246903_7294645747031993581_n

€90

Gume te veres 225/45 -17

Gume te veres 225/45 – 17 te markes PIRELLI te prudhuara ne mars te vitit 2015 sic shihet edhe ne foto data e prodhimit 0915.

832 total views, 0 today

golf

€120

Gume Bridgestone te veres 205/55R16

Gume Bridgestone te veres dimenzioni 205/55R16

697 total views, 0 today

llada

€80

Gume za ladu Nivu

Gume za ladu nivu, Kama-232 ,185/75R16

966 total views, 0 today

1013349_996329837090852_4004541307436399765_n

€15

Punime të Tabelave për ahengjet tuaja

Bëjm punimin e tabelave të automjeteve me mbishkrime sipas dëshirës për ahengjet tuaja familjare.

705 total views, 0 today