Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,400

Breshk me ndriçim yjesh loder

  • Rruga: rruga Kosoves
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 31/05/2018 7:06 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
breshk
breshkatbrrbree

Përshkrimi


Breshkë me yje është me të vërtetë dhuratë origjinale për të vegjlit tuaj!
Ka 4 melodi të ndryshme një qiell,mur,tavan të ndritshëm me yje,me katër ngjyra të ndryshme
-Kuçja mund te bëhet duke përdorur kabllon USB (kabllo ju vjen ne komplet)
-Adapter 4.5V/350mA (kycje normale5.5×2.1mm)(nuk përfshihen ne komplet)
-Bateri 3AAA (nuk përfshihen ne komplet)
Automatik fiket pas 50 minutash

Dimenzionet:

gjatësi 32 cm
gjerësi 21 cm
lartësi 11 cm

Në Dispozicion: gjelbër, kaltërt rozë dhe e verdh


1151 total views, 1 today

  

Listing ID: 355b0f9ed545e9b

Sponsored Links