Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '045-681-546 Viber +377 45 655 778' (1)

20180105_160621

€600

Shiten Banesat

Shiten banesat në objektin banesor-afarist “FIDANISHTJA” Banesa 1 posedon 125.26m2 dhe gjindet në katin e 3të me këtë rënditje : * Qëndrimi ditorë së bashku […]

2105 total views, 0 today

Publiko Falas