Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

Shiten Banesat

  • Lokacioni: Gjilan
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 60000
  • Postuar: 12/01/2018 11:45 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180105_160621
20180105_16500020180105_16515320180105_165257

Përshkrimi


Shiten banesat në objektin banesor-afarist “FIDANISHTJA”

Banesa 1 posedon 125.26m2 dhe gjindet në katin e 3të me këtë rënditje :
* Qëndrimi ditorë së bashku me kuzhin
*3 Dhoma gjumi
*2 Banjo
*2 Ballkone
*1 Depo

Banesa 2 posedon 55.69m2 dhe gjindet në katin e 2të me këtë rënditje :
* Qëndrimi ditorë së bashku me kuzhin
*1 Dhomë gjumi
*1 Banjo
*1 Ballkon

*Karakteristikat e veçanta*
– Izolim i jashtëm me 15cm trashësi, sipas standardeve. europiane.
– Hapsirë gjelbruese dhe parkingje mbi 6000m2.
– Garazha dhe depo me standarde europiane.
– Fasada me tulla të Belgjikës.
– Ndarja e banesave me dy mure izolim dhe lesh xhami.
– Secila banes posedon oxhak, ventilim në banjo dhe kuzhin.
– Garazhet dhe bodrumet posedojnë ventilim natyror.
– Dritaret me nga 3 xhama.
– Dhoma dhe qëndrimi ditor janë me parket(mozaik).
– Hyrjet për këmbësor (pasazhet) ndërmjet lokaleve 3.5m të gjera.


2085 total views, 1 today

  

Listing ID: 6495a589fd9eaf8e

Sponsored Links