Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Leotrim

  • Anëtarësuar nga: 12/01/2018

Përshkrimi

20180105_160621

€600

Shiten Banesat

Shiten banesat në objektin banesor-afarist “FIDANISHTJA” Banesa 1 posedon 125.26m2 dhe gjindet në katin e 3të me këtë rënditje : * Qëndrimi ditorë së bashku […]

1943 total views, 0 today