Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0621807640' (10)

20171119_152337

€150

Hidrofor

Shitet hidrofori slloven i Ri pa perdorur hiqq

980 total views, 1 today

IMG_3387

€35

bandash BMW

bandasht jan 15 coll per BMW

1151 total views, 0 today

20171021_170727

€0

Audi A4

Shitet Audi A4 1.9 TDI 96kw km 207000, Rebrasni i ndrruar, te gjitha serviset e kryera me rregull dritat xenon te gjatat dhe te mesmet, […]

1406 total views, 0 today

IMG-cc57821343413573bfa954dac234791f-V

€0

Makin per larje

Makina per larje e re e ardhur nga Austria 150 bar

1816 total views, 0 today

IMG-91034bb730295110ac23d17240e31035-V

€0

Goma

Shiten gomat mishelin 215/55/16 m+s

1368 total views, 0 today

image

€250

Larje Veturave

Shitet Maqina per Larjen e veturave apo nevoja personale. Maqina eshte e ardhur nga Austria, e paperdorur e Re.

1399 total views, 0 today

image

€60

Biciklla

Shitet bicikleta

1186 total views, 0 today

image

€120

Goma

Shiten 4 gomat Michelin 215/55/16 Jan ne gjendje shum te Mir

1241 total views, 1 today

image

€450

Fellne Audi A4

Shiten fellnet me goma dhe pa goma Jane; 225/45/17 coll bejne per Audi A4, A6, golf 5 Passat etj.

1774 total views, 1 today

image-0-02-05-edd9c54af30ed19c511df374c0c1ce58f9ce45c87291322e586a05b2f32fcc9e-V

€250

Vegla per pun

Shiten velglat komplet me kufer per pun jan te ardhura nga Austria jan te pershtatshme pe mekanik apo apo per cfardo lemije.

2922 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas