Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Audi A4

  • Rruga: K.zozi
  • Lokacioni: K.zozi
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 11/11/2017 1:29 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171021_170727
20171021_170733Screenshot_2017-11-11-17-10-23Screenshot_2017-11-11-17-10-35Screenshot_2017-11-11-17-10-55Screenshot_2017-11-11-17-12-19Screenshot_2017-11-11-17-12-42Screenshot_2017-11-11-17-12-28

Përshkrimi


Shitet Audi A4 1.9 TDI 96kw km 207000, Rebrasni i ndrruar, te gjitha serviset e kryera me rregull dritat xenon te gjatat dhe te mesmet, senzora mbrapa .Regjistrim deri janar 2018. Cmimi sipas marrveshjes.


1531 total views, 1 today

  

Listing ID: 2915a06fb278d631

Sponsored Links