Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€450

Fellne Audi A4

  • Rruga: Preshev
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 21/02/2017 5:37 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image
imageimage

Përshkrimi


Shiten fellnet me goma dhe pa goma Jane; 225/45/17 coll bejne per Audi A4, A6, golf 5 Passat etj.


2076 total views, 2 today

  

Listing ID: 47558ac50dab940e

Sponsored Links