Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0628457925' (3)

437996-375x500

€0

Shiten yrtet

Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen,ujin kanalizimin dhe rrymen. Yrtet jane te pershtatshme per banim. Per me […]

1751 total views, 0 today

Screenshot_2017-04-29-18-38-55

€1

Yrtet (shitje-ndrrime)

Shiten pllace (yrte) ne rr.15nentor perballe VM center.Bejme edhe ndrrime me banesa ose lokal ne Prishtine-Fushe Kosove.Te gjitha yrtet jane te urbanizuara kane hyrje-dalje nga […]

1546 total views, 0 today

437996-375x500

€0

Shitet trolli

Shitet trolli prej 396 m2, rruga 15 nentori, perball VM Center. Trolli eshte i parcelizuar posedon rrugen, kanalizimin, ujesjellsin, rrymen. Trolli eshte i pershtatshem per […]

1177 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas