Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Yrtet (shitje-ndrrime)

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Perballe VM Center
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/09/2017 2:23 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Screenshot_2017-04-29-18-38-55
Screenshot_2017-04-29-18-37-18Screenshot_2017-04-29-18-38-08Screenshot_2017-04-29-18-37-38

Përshkrimi


Shiten pllace (yrte) ne rr.15nentor perballe VM center.Bejme edhe ndrrime me banesa ose lokal ne Prishtine-Fushe Kosove.Te gjitha yrtet jane te urbanizuara kane hyrje-dalje nga rruga kryesore Presheve-Stacion Hekurudhor gjithashtu posedon kanalizimin, ujesjellsin dhe rrymen. Yrtet te cilat jane per shitje-ndrrim jane mbrapa dy shtepive te ndertuara.Jane te pershtatshme per banim. Per cdo informat rreth çmimit na kontaktoni ne nr e telefonit…


 

1525 total views, 1 today

  

Listing ID: 1945904c2d41c011

Sponsored Links