Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten yrtet

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/03/2018 2:00 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
437996-375x500
20151213_12050720151213_120525

Përshkrimi


Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen,ujin kanalizimin dhe rrymen. Yrtet jane te pershtatshme per banim. Per me shume info, kontaktoni ne numrat e telefonit.


 

1668 total views, 1 today

  

Listing ID: 7195ab8fcea0997b

Sponsored Links