Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0628504266' (3)

136480-349x500

€0

Shtëpia në shitje afër Universitetit të N.P dega në Preshevë

Shtëpia është në procesin e ndërtimit kati i parë posedon truall prej 323m2 ka bunarë garazhë dhe çmim shumë të preferuar viber:+381 62 8695 131.

889 total views, 0 today

IMG-b06003ae929341bb4d2fd922f776b990-V

€0

EM-Residence

Apartamente në shitje afër universitetit të Novi Pazarit dega në Preshevë , banesa është në proces të ndërtimit gjithashtu edhe shumë kualitative me çmime shumë […]

1344 total views, 0 today

20171105_150933

€0

Shtepi me celsa ne dore afer Universitetit te Novi Pazarit me cmim perfekt

Shtepia eshte ne proces te ndertimit kati i pare , shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me cmim te konvenueshem info viber: +381 62 […]

1245 total views, 0 today

Publiko Falas