Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shtëpia në shitje afër Universitetit të N.P dega në Preshevë

  • Rruga: Vëllezêrit Frashëri
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 20/06/2018 6:55 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
136480-349x500
302255-500x37622488-500x387

Përshkrimi


Shtëpia është në procesin e ndërtimit kati i parë posedon truall prej 323m2 ka bunarë garazhë dhe çmim shumë të preferuar viber:+381 62 8695 131.


834 total views, 1 today

  

Listing ID: 6815b2aa30d86531

Sponsored Links