Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Leotrimi12

  • Anëtarësuar nga: 26/01/2017

Përshkrimi

FB_IMG_1532018967051

€2,600

Golf 4

Shitet golf 4 karavan 1.9 TDI 66/90 diesel , klim autoamtik , ndrruesi shpejtsis automatik , 9 muaj regjistrim viti i prodhimit 2000 ne gjendje […]

948 total views, 0 today

136480-349x500

€0

Shtëpia në shitje afër Universitetit të N.P dega në Preshevë

Shtëpia është në procesin e ndërtimit kati i parë posedon truall prej 323m2 ka bunarë garazhë dhe çmim shumë të preferuar viber:+381 62 8695 131.

794 total views, 1 today

IMG-b06003ae929341bb4d2fd922f776b990-V

€0

EM-Residence

Apartamente në shitje afër universitetit të Novi Pazarit dega në Preshevë , banesa është në proces të ndërtimit gjithashtu edhe shumë kualitative me çmime shumë […]

1244 total views, 0 today

20171105_150933

€0

Shtepi me celsa ne dore afer Universitetit te Novi Pazarit me cmim perfekt

Shtepia eshte ne proces te ndertimit kati i pare , shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me cmim te konvenueshem info viber: +381 62 […]

1129 total views, 0 today

Render Nata 2

€0

EM Residence

Banesa ne shitje me cmime perfekte , afër fakultetit te Novi Pazarit dega ne Preshevë.

984 total views, 0 today