Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0629759991' (2)

P_20160911_181353

€1,300

Renault Clio 1.4 ~ benzin-plin (1994)

Vetura eshte ne gjendje shume te mire ka goma te reja dhe regjistrim, ka te kryer A testin e plinit me afat deri ne 2020.

1406 total views, 0 today

P_20170128_112317

€800

Golf 2 – 1.6 benzin-plin

Vetura punon shume mire,ka kater guma te reja M+S.

1534 total views, 1 today

Publiko Falas