Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,300

Renault Clio 1.4 ~ benzin-plin (1994)

  • Lokacioni: Nesalcë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 01/02/2017 7:18 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
P_20160911_181353
P_20160911_181403P_20160911_181343P_20160911_181423P_20160911_181238P_20160911_181248P_20160911_181315

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje shume te mire ka goma te reja dhe regjistrim, ka te kryer A testin e plinit me afat deri ne 2020.


1374 total views, 1 today

  

Listing ID: 843589228ed53d01

Sponsored Links